Haftaiçi satın alımlarda ertesi gün hızlı kargo :  Haftaiçi satın alımlarda ertesi gün MNG kargo ile gönderim yapıyoruz.


Yeni Uyelik | | Şifremi Unuttum

 

HAKKIMIZDA  Hakkımızda detaylı bilgileri paylastigimiz sayfamiz

 

#
Biz Kimiz bu işi nasıl yaparız ?
1» Nasıl satış yaparız ?

Hakkimizda bolumunden herkese merhaba ek iş olarak yaptıgımız internet ticaret -eticaret ile hem sizlerin işlerini daha kısa sürede yapmanızı sağlıyor hemde para kazanıyoruz satışını yaptıgımız ürünlere hiçbirzaman kabul edilemez karlar koymuyor hem alıcı hem satıcı(biz) lar için giriştiğimiz tüm eticaret ortamlarında tekel olmayı hedefliyoruz.

     - Günümüzde sosyal medya siteleri cok popüler oldu yurtdısı cıkışları bakkala gitmek kadar kolaylaştı biliyorsunuz facebook twitter instagram whatsapp tinder Hatta forum siteleri bile kayıt olurken bilgi dogrulaması istiyor bu dogrulamaları en kolay ve en basit yoldan nasıl yaparım sorusunun cozumu olarak simkart satışına başladık,forum sitelerine cep telefonu numaranızı vermek istemezsiniz yada daha önce kullanmışsınızdır yeni numara gereklidir, bu alanlarda simkartlarımızı kullanabilirsiniz,veya yurtdısına cıkıyorsunuzdur bir avrupa hattına ihtiyacınız oldugunda yine bu simkartları kullanabilirsiniz.
 

2» Çalışma şekliniz nedir ?
Daha önce üyeliksiz alışveriş yapabiliyordunuz coğalan müşteri sayımız +5000 ve biraz karmaşık eski site yapımız nedeniyle yeni bir tasarımla beraber bakiye yüklemeli sisteme geçtik . Alışveriş yapmak için öncelikle kayıtlı müşteri olmanız gerekmekte, ardından Bakiye Yukle kısmından hesabınıza bakiye yüklüyorsunuz ve sipariş ver sayfamızdan bakiyenizin yeterli oldugu kadar Simkart siparişi verip kargolanma sürecini takip edebiliyorsunuz Hesabım / Hesap Özeti sayfanızdan siparişinizin onaylandıgını veya kargolama sürecinin başlayıp başlamadıgını anlık olarak takip edebiliyorsunuz kargo takip numaranızı bulabiliyorsunuz.
 
3» Destek gerekli oldugunda nasıl alırız size nasıl ulaşırız ?
Günümüzde site canlı destekleri beklemek hem sıkıcı hem hantal bir süreç bekleme süreleri 1 saatlere kadar bulabiliyor buda sizi bıktırıp belki alışveriş yapmanızı engelleyecek, bu yuzden herkesin telefonunda yüklü olan bir uygulama Whatsapp üzerinden destek veriyoruz yazdıgınız an cevap almanız ve bize ulaşmak cok kolay,Dilerseniz site üzerinden Bize Ulaşın sayfamızdan müşteri destek bileti atarak da ulaşabiliyorsunuz 


AŞAĞIDAKİ RESİMLER ÖRNEK OLARAK YÜKLEDİĞİMİZ KARGOLAMA FİŞLERİ VE WHATSAPP KONUŞMALARIDIR. Gizlilik nedeniyle müşterilerimizin isim adres ve özel bilgilerini gizledik.

 


 
 
#